Kongres, Državni senat i Skupština, Gradsko vijeće
Stanovnici Queensa u New Yorku izravno su zastupljeni u Kongresu SAD-a, u državi New Yorku u Albanyu od strane državnih senatora i članova skupštine, te članova vijeća New Yorka. Ako ne poznajete oznake distrikta, upotrijebite ovaj alat da biste ga pronašli unosom adrese.
Zastupnički dom Sjedinjenih Država
Queens ima četiri zastupnika u američkoj kući u Washingtonu.
Da biste doznali koja vam je oznaka vašeg susjedstva, idite na House.gov i unesite poštanski broj.
- Kongresmen Gregory Meeks (demokrat, 5. okrug)
- Kongresnica Grace Meng (demokrat, 6. okrug)
- Kongresnica Nydia Velazquez (demokratska, 7. okrug)
- Kongresnik Joseph Crowley (demokrat, 14. okrug)
Državni izabrani dužnosnici za Queens, New York
Senatori New Yorka
Postoji 13 državnih senatora koji zastupaju Queens u Albanyju.
- Senat James Sanders Jr. (D, 10. okrug)
- Senor Tony Avella (D, 11. okrug)
- Senat Michael N. Gianaris (D, 12. okrug)
- Sen. Jose Peralta (D, 13. okrug)
- Sen. Leroy Comrie (D, 14. okrug)
- Senat Joseph Addabbo Jr. (D, 15. okrug)
- Sen. Toby Ann Stavisky (D, 16. okrug)
Članovi Skupštine New Yorka
Članovi Skupštine predstavljaju Queens u Albanyu.
- ASM. Stacey Pheffer Amato (D, 23. okrug)
- ASM. David Weprin (D, 24. okrug)
- ASM. Nily Rožić (D, 25. okrug)
- ASM. Edward Braunstein (D, 26. okrug)
- ASM. Michael Simanowitz (D, 27. okrug)
- ASM. Andrew Hevesi (D, 28. okrug)
- ASM. Alicia Hyndman (D, 29. okrug)
- ASM. Brian Barnwell (D, 30. okrug)
- ASM. Michele Titus (D, 31. okrug)
- ASM. Vivian Cook (D, 32. okrug)
- ASM. Clyde Vanel (D, 33. okrug)
- ASM. Michael DenDekker (D, 34. okrug)
- ASM. Jeffrion L. Aubry (D, 35. okrug)
- ASM. Aravella Simotas (D, 36. okrug)
- ASM. Catherine Nolan (D, 37. okrug)
- ASM. Michael Miller (D, 38. okrug)
- ASM. Francisco Moya (D, 39. okrug)
- ASM. Ron Kim (D, 40. okrug)
New York City izabrao dužnosnike za Queens
- Predsjednik Queens Borough Melinda Katz (I)
- Članovi Vijeća NYC-a za Queens
U Gradskom vijeću ima 14 članova vijeća koji predstavljaju Queens. Da biste odredili koji vam predstavlja susjedstvo, idite na web stranicu Gradskog vijeća i unesite svoju adresu.- Paul Vallone (D, okrug 19)
- Peter Koo (D, okrug 20)
- Julissa Ferreras-Copeland (D, okrug 21)
- Costa Constantinides (D, okrug 22)
- Barry Grodenchik (D, okrug 23)
- Rory Lancman (D, četvrti 24)
- Daniel Dromm (D, okrug 25)
- James Van Bramer (D, četvrti 26)
- I. Daneek Miller (D, okrug 27)
- Rubel Wills (D, četvrti 28)
- Karen Koslowitz (D, okrug 29)
- Elizabeth Crowley (D, okrug 30)
- Donovan Richards (D, okrug 31)
- Eric Ulrich (R, četvrti 32)
Sada kada znate tko je u uredu, svakako pronađite svoje lokalno biračko mjesto i glasajte.